kardan
kardan
 • مدیریت دارایی کاردان

  با پذیره نویسی سه صندوق سرمایه گذاری با درآمد ثابت، تجارت شاخصی و سهام بزرگ کاردان، مدیریت دارایی در کاردان وارد مرحله جدیدی شده است. بیشتر بدانید

 • پذیره‌نویسی صندوق‌های سرمایه‌گذاری کاردان، بهمن و اسفند ۱۳۹۳

  برای آگاهی از جزئیات صندوق های سرمایه گذاری کاردان اینجا کلیک کنید.

 • خدمات مشاوره سرمایه گذاری کاردان

  خدمات مشاوره سرمایه گذاری کاردان

  شرکت تامین سرمایه کاردان به سرمایه گذاران محترم خدمات مشاوره سرمایه گذاری ارائه می نماید. بیشتر بدانید

 • IRAN GLOBAL ENERGY FUND

  صندوق جهانی انرژی ایران

  تامین سرمایه کاردان، یکی از حامیان اصلی "هم اندیشی بازنگری قراردادهای صنعت نفت" (OICR) ، نوآوریهای خود را در زمینه سرمایه گذاری برای دوران بعد از تحریمها رونمایی می کند. بیشتر بدانید

 • IRAN'S STOCK MARKET, 2014

  بازار سرمایه ایران در سال ۲۰۱۴

  "Kardan Insight" بررسی می کند که بازار سرمایه در سال ۹۳ برای سرمایه گذاران چه به ارمغان می آورد. < بیشتر بدانید

 • EMPOWERING ENTREPRENEURS

  توانمند سازی کارآفرینان

  در سال ۱۳۹۱ تیم کاردان در تاسیس صندوق خصوصی سرآوا همکاری کرد. سرآوا با سرمایه گذاری بر روی جامعه ای از کارآفرینان جوان ایرانی به آن ها کمک می کند تا کسب و کارهای نوپا را به شرکت های چند میلیون دلاری تبدیل کنند.

کاردان

کاردان داستان زندگی افراد است.

اعضاء کاردان به آنچه انجام می‌دهند ایمان دارند. ما از اینکه به کارآفرینان کمک کنیم سر از پا نمی‌شناسیم. ما از اینکه بتوانیم به کسب و کارها کمک کنیم خلق ارزش کنند به وجد می‌آییم. به اینکه به اشخاص کمک کنیم دارایی‌های خود را بهتر مدیریت کنند مفتخریم؛ و زمانی‌ که نوبت به محقق کردن پتانسیل‌های اشخاص می‌رسد، همه مرزها و محدودیت‌ها را به چالش می‌کشیم. ما مشتریان و همکاران خود را اعضاء خانواده‌ای می‌بینیم که تلاش می‌کنند کیفیت زندگی خود و دیگران را به طور معنی‌داری ارتقاء دهند.

سهامداران

سهامداران

سهامداران اصلی کاردان سه بانک معتبر ایرانی هستند:

بانک تجارت نتیجه ادغام ۱۱ بانک داخلی و بانک های مشترک داخلی و خارجی بعد از انقلاب ۵۷ در ایران است. این بانک بیش از ۷۵۰۰۰۰ میلیارد ریال دارایی و ۱۸۰۰۰ میلیارد ریال سرمایه داشته و در تمام ایران و هم چنین در شهرهای مهم جهان با بیش از ۱۸۶۰ شعبه و ۱۹۴۰۰ کارمند فعال است.

بانک سامان به عنوان اولین موسسه اعتباری در ایران تحت عنوان سامان اقتصاد شروع به کار کرده است و با دریافت مجوز فعالیت بانکی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در مرداد سال ۸۱، به عنوان بانک سامان به ادامه فعالیت خود پرداخت. این بانک با برخورداری از بیش از ۱۵۰ شعبه در ایران و ۲۸۰۰ کارمند دارای ۱۸۰۰۰ میلیارد ریال دارایی و ۶۰۰۰ میلیارد ریال سرمایه می‌باشد. بانک سامان از روزهای آغازین فعالیت خود در سال ۸۱ تلاش داشته تا راه توسعه ابزارهای بانکداری الکترونیک را هموار کند و راهکارها و ابزارهای پیشرفته فناوری اطلاعات برای بانکداری تجاری تمرکز اصلی آن بوده است.بانک خاورمیانه توسط گروهی از بانکدارها، فعالان حوزه کسب و کار و صنعتگران تاسیس شده است. بانک خاورمیانه رسما از مهر سال ۱۳۹۱ آغاز به کار کرد و در حال حاضر با ۶ شعبه و ۱۹۸ کارمند خدمات خود را ارائه می دهد. این بانک بیشتر به صورت بانکداری عمده فروشی با تعداد محدودی شعب، خدمات خود را به گروه خاصی از فعالان حوزه کسب و کار و مشتریان خصوصی ارائه می دهد. بانک خاورمیانه ۱۸۰۰ میلیارد ریال دارایی و ۴۸۰ میلیارد سرمایه دارد.
هیئت مدیره

جناب آقای محمد ابراهیم مقدم نودهی،
مدیرعامل بانک تجارت

جناب آقای دکتر پرویز عقیلی کرمانی
مدیرعامل بانک خاورمیانه

جناب آقای ولی ضرابیه
رئیس هیئت مدیره بانک سامان

جناب آقای مصطفی امیدقائمی
مدیرعامل شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان

جناب آقای امیر مسعود رزازان
معاونت مالی بانک تجارت

جناب آقای مجید زمانی
مدیر عامل شرکت مدیریت دارایی کیان

جناب آقای یوسف علی شریفی، مدیرعامل

هیئت مدیره
o
خدمات
نگاه کاردان
lamp

ارائه تصویری مناسب از فضای سرمایه گذاری و بازارهای مختلف، یکی از ارزش‌های اصلی شرکت‌های تأمین سرمایه برای مشتریان است. ارائه گزارش‌های تحلیلی که ضمن تبیین وقایع گذشته، نیم نگاهی نیز به آینده داشته باشند، تلاشی برای این ارزش آفرینی محسوب می‌شود. گزارش تحلیلی «نگاه کاردان»، تلاش شرکت تأمین سرمایه کاردان به منظور ارائه نگاهی تحلیلی و آینده نگر به محیط اقتصادی و بازار سرمایه کشور است. این گزارش مهمترین وقایع اثرگذار بر بازار مورد بررسی قرار می‌دهد و تلاش می کند امکان تصمیم‌گیری بهتر و پیش‌بینی دقیق‌تر برای مدیران و فعالان اقتصادی را فراهم سازد. بیشتر بدانید.

مسئولیت اجتماعی

ما خود را متعهد می دانیم که به افراد جدای از جنسیت،

قومیت و وضعیت اقتصادی در جامعه مان توجه کنیم.

ما خود را متعهد می دانیم که به افراد جدای از جنسیت، قومیت و وضعیت اقتصادی در جامعه مان توجه کنیم. ما تلاش می کنیم که از منابعمان در جایی که احساس می کنیم مشارکت ما می تواند تفاوتی ایجاد کند استفاده کنیم. همچنین، در مواردی که می توانیم اثرات منفی را روی محیط زیست کم کنیم، مداخله می کنیم.

همکاری

در کاردان تک تک افراد مهم هستند

کار کارمندان کاردان تاثیر مثبت و پایدار بر روی کسب و کارها و زندگی افراد می گذارد. تیم کاردان شبکه ای از افراد نزدیک به هم است که همیشه در حال پیشرفت هستند. ما به تلاش خود برای رشد ادامه می دهیم تا به شرکت تامین سرمایه اول در منطقه تبدیل شویم. بنابراین حال حاضر زمان خوبی است که به ما بپیوندید و تاثیری ایجاد کنید.

ما برای بلندپروازی ارزش قائلیم و انتظار داریم و کسانی را که عملکرد خوبی دارند را تشویق می‌کنیم تا از تحلیلگر به کارشناس ارشد و سپس به معاون مدیر و در نهایت مدیر واحد پیشرفت می کنند. ما اعتقاد داریم که کار تیمی، احترام، احساس مسئولیت و مدیریت است که افراد را به آن جا می رساند.

اگر این خصوصیات در شما وجود دارد و می خواهید تاثیرگذار باشید، باید به دنبال فعالیت در کاردان بوده و درخواست خود را به آدرس careers@kardan.ir بفرستید.

تماس

تهران، بلوار نلسون ماندلا، خیابان کاج آبادی، پلاک 114، طبقه ۳
کد پستی 19669 16531 تلفن: ۹۶۶۲۱۱۰۰ ، نمابر:۹۶۶۲۱۱۳۳
پست الکترونیک: info@kardan.ir ، وبگاه: www.kardan.ir