مـدیــران اجــرایــی

المیرا تومرایی
المیرا تومراییمدیرعملیات e.toumraie@kardan.ir
المیرا تومرایی مدیرمالی سابق شرکت سرمایه‌گذاری بوعلی و سرپرست سابق حسابرسی در موسسه حسابرسی فریوران است. وی دارای بیش از ده سال تجربه کاری در حوزه مالی و بازارسرمایه است. او مدرک کارشناسی را از دانشگاه علامه طباطبایی و مدرک کارشناسی ارشد را از دانشگاه الزهرا در رشته حسابداری دریافت نموده است.
لادن شنطیا
لادن شنطیا مدیر تامین‌مالیl.shantia@kardan.ir
لادن شنطیا مدیر پیشین واحد تامین‌مالی کارگزاری آگاه است. او دارای بیش از ده سال تجربه کاری در بازار سرمایه ایران در حوزه تامین‌مالی و مشاوره مالی است. وی مدرک کارشناسی ارشد را در رشته مالی با گرایش سرمایه‌گذاری از دانشگاه Birmingham انگلستان و مدرک کارشناسی را در رشته مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت دریافت کرده است.
نعیمه صفوی
نعیمه صفویمدیر سرمایه‌گذاریn.safavi@kardan.ir
نعیمه صفوی دارای بیش از ده سال تجربه کاری در حوزه مدیریت دارایی در بازار سرمایه ایران است. وی مدیر پیشین سرمایه‌گذاری در کارگزاری بانک صادرات و همچنین مدیرسابق سبدگردانی در کارگزاری امیدسهم و کارگزاری بانک سامان است. او دارای مدرک کارشناسی مدیریت از دانشگاه شهید بهشتی، کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت مالی از دانشگاه علوم و تحقیقات است.
سپهر پارسا
سپهر پارسا مدیر سرمایه‌گذاریs.parsa@kardan.ir
سپهر پارسا دارای بیش از ده سال تجربه در حوزه تحلیل و مدیریت سرمایه‌گذاری و دارنده مدرک CFA و دانش آموخته رشته MBA است. مدیریت واحد سرمایه‌گذاری کارگزاری بانک مسکن، سرپرستی واحد تحلیل در شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری کوثربهمن بخشی از سوابق کاری اوست.
الهام فروغی
الهام فروغیمدیر صندوقe.foroughi@kardan.ir
الهام فروغی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت مالی از دانشگاه تهران است. او در حال حاضر عملیات پنج صندوق درآمدثابت و سهام را مدیریت می‌کند. او سرپرست پیشین واحد صندوق‌های سرمایه‌گذاری کارگزاری بانک کارآفرین است.

بیانیه رفع مسئولیت

کاردان هیچگونه مسئولیتی در رابطه با هرگونه استفاده مستقیم و غیرمستقیم از محتوای این وب سایت که منجر به ضرر برای کسب‌وکارها، از دست دادن درآمد، سود و پس‌انداز مورد انتظار، از دست دادن قرارداد و ارتباطات کسب‌وکاری و از دست دادن شهرت گردد نداشته و همچنین این موضوع در مواردی که مشاوره کاردان به صورت صریح منجر به ضرر احتمالی گردد پابرجا است.

  

  

 

تماس با ما

کاردان آدرس: تهران، خیابان نلسون ماندلا،
خیابان کاج‌آبادی، پلاک ۱۱۴، طبقه سوم

تلفن: ۹۶۶۲۱۱۰۰ - ۰۲۱

ایمیل: info@kardan.ir 

Search