مـدیــران اجــرایــی

المیرا تومرایی
المیرا تومراییمعاون عملیات e.toumraie@kardan.ir
المیرا تومرایی مدیرمالی سابق شرکت سرمایه‌گذاری بوعلی و سرپرست سابق حسابرسی در موسسه حسابرسی فریوران است. وی دارای بیش از ده سال تجربه کاری در حوزه مالی و بازارسرمایه است. او مدرک کارشناسی را از دانشگاه علامه طباطبایی و مدرک کارشناسی ارشد را از دانشگاه الزهرا در رشته حسابداری دریافت نموده است.
الهام فروغی
الهام فروغیمدیر صندوقe.foroughi@kardan.ir
الهام فروغی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت مالی از دانشگاه تهران است. او در حال حاضر عملیات پنج صندوق درآمدثابت و سهام را مدیریت می‌کند. او سرپرست پیشین واحد صندوق‌های سرمایه‌گذاری کارگزاری بانک کارآفرین است.
زهرا قاسمی
زهرا قاسمیمدیر مالیz.ghasemi@kardan.ir
زهرا قاسمی کارشناس ارشد پیشین بانک تجارت است. او دارای بیش از چهارده سال تجربه کاری در حوزه مالی است. وی دارای مدرک رتبه اول کارشناسی در رشته حسابداری از دانشکده امور اقتصادی و دارایی و مدرک کارشناسی ارشد رشته حسابداری از دانشگاه الزهرا است.
نعیمه صفوی
نعیمه صفویمدیر سرمایه‌گذاریn.safavi@kardan.ir
نعیمه صفوی دارای بیش از ده سال تجربه کاری در حوزه مدیریت دارایی در بازار سرمایه ایران است. وی مدیر پیشین سرمایه‌گذاری در کارگزاری بانک صادرات و همچنین مدیرسابق سبدگردانی در کارگزاری امیدسهم و کارگزاری بانک سامان است. او دارای مدرک کارشناسی مدیریت از دانشگاه شهید بهشتی، کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت مالی از دانشگاه علوم و تحقیقات است.

بیانیه رفع مسئولیت

کاردان هیچگونه مسئولیتی در رابطه با هرگونه استفاده مستقیم و غیرمستقیم از محتوای این وب سایت که منجر به ضرر برای کسب‌وکارها، از دست دادن درآمد، سود و پس‌انداز مورد انتظار، از دست دادن قرارداد و ارتباطات کسب‌وکاری و از دست دادن شهرت گردد نداشته و همچنین این موضوع در مواردی که مشاوره کاردان به صورت صریح منجر به ضرر احتمالی گردد پابرجا است.

  

  

 

تماس با ما

کاردان آدرس: تهران، خیابان نلسون ماندلا،
خیابان کاج‌آبادی، پلاک ۱۱۴، طبقه سوم

تلفن: ۹۶۶۲۱۱۰۰ - ۰۲۱

ایمیل: info@kardan.ir 

Search