نیـروی انسـانـی کــــاردان

نیروی انسانی به عنوان سرمایه معنوی و انسانی شرکت تامین سرمایه کاردان تلقی می‌گردد و از این رو یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های شرکت تلاش برای شناسایی و جذب نیروی انسانی مورد نیاز است. نیروی انسانی شرکت مطابق ساختار سازمانی مصوب، متشکل از دو بخش عملیاتی و پشتیبانی است که بخش عملیاتی شامل مدیریت تامین مالی، مدیریت دارایی و سرمایه‌گذاری‌ها، واحد حقوقی و مدیریت مهندسی مالی و ریسک می‌باشد که توسعه زیرساخت شرکت، ارتباط با سازمان بورس، کنترل، مدیریت مالی، طراحی و اجرای فرآیند‌های عملیاتی شرکت را بر عهده دارند.
Image
Image

برای ایجاد فرهنگ تعهد در سازمان، کار بر روی انگیزه‌های درونی و تعهد کارمندان باید در برنامه‌های توسعه مدیریتی گنجانده شوند.

افراد حرفه‌ای برجسته نه تنها از فرآیندها، سیاست‌ها و اصول حرفه‌ای پیروی می‌کنند بلکه عاشق آن‌ها هستند.

 

Image
Image

برای استخدام افراد به شاخصه مهم دقت کنید:

صداقت، هوش و انرژی.  اگر مورد اول وجود نداشته باشد دو مورد دیگر شما را نابود خواهد کرد.

اگر شما فردی بدون صداقت را استخدام کنید قطعا آن‌ها را نادان و کاهل می‌خواهید.

و مادامی که تیم تحت رهبری خود را باانگیزه و فروتن نگاه دارید، بیانیه چشم‌انداز ، ماموریت، ارزش‌های اساسی شرکت و استانداردهای خدمات تمرکز را برای سازمان به همراه خواهد آورد و آن خانواده را ایجاد خواهد کرد که کارمندان از حضور در محیط آن و به چالش کشیدن مسائل لذت خواهند برد.

 

Image
Image
Image
Image
Image

بیانیه رفع مسئولیت

کاردان هیچگونه مسئولیتی در رابطه با هرگونه استفاده مستقیم و غیرمستقیم از محتوای این وب سایت که منجر به ضرر برای کسب‌وکارها، از دست دادن درآمد، سود و پس‌انداز مورد انتظار، از دست دادن قرارداد و ارتباطات کسب‌وکاری و از دست دادن شهرت گردد نداشته و همچنین این موضوع در مواردی که مشاوره کاردان به صورت صریح منجر به ضرر احتمالی گردد پابرجا است.

  

  

 

تماس با ما

کاردان آدرس: تهران، خیابان نلسون ماندلا،
خیابان کاج‌آبادی، پلاک ۱۱۴، طبقه سوم

تلفن: ۹۶۶۲۱۱۰۰ - ۰۲۱

ایمیل: info@kardan.ir 

Search