مشاوره سرمایه‌گذاری

خدمات مشاوره سرمایه‌گذاری

۱)  توصیه به خرید، فروش یا نگه‌داری اوراق بهادار

۲) اظهارنظر راجع به روند قیمت یا عرضه و تقاضای اوراق بهادار در آینده

۳) اظهارنظر راجع به ارزش ( قیمت‌گذاری) اوراق بهادار

۴) مشاوره در زمینه ادغام و تملک و مدیریت طرح

۵) مشاوره در زمینه تغییر و تجدید ساختار سازمانی و مالی شرکت‌ها

۶) مشاوره در زمینه طراحی و تشکیل نهادهای مالی

۷) پذیرش سمت در صندوق‌های سرمایه‌گذاری به استثنای سمت مدیریت

نوع اوراق بهادار


– توصیه به خرید، فروش و یا نگهداری انواع اوراق بهادار شامل سهام، اوراق مشارکت، انواع صکوک، ابزارهای بازار پول، واحدهای صندوق‌های مشترک سرمایه‌گذاری، صندوق‌های قابل‌معامله در بورس، صندوق‌های زمین و ساختمان، صندوق‌های پروژه و سایر صندوق‌های سرمایه‌گذاری و نیز معرفی سایر فرصت‌های جذاب سرمایه‌گذاری به مشتریان حقیقی و حقوقی متناسب با اهداف، نیازها، میزان ریسک‌پذیری و سایر ویژگی‌های این مشتریان

معرفی تیم مشاوره سرمایه‌گذاری

روش‌های تحلیل اوراق بهادار

شرکت تامین سرمایه کاردان در راستای ارائه هرچه بهتر و دقیق تر خدمات مشاوره سرمایه­گذاری، در وهله نخست به بررسی شرایط اقتصاد جهانی و پارامترهای تاثیر­گذار بر اقتصاد کلان کشور ما، مانند قیمت نفت، کامودیتی­ها و نرخ دلار پرداخته و سپس با توجه به شرایط حاکم بر اوضاع اقتصادی و بین المللی ایران، صنایع با چشم­انداز عملکردی بهتر را انتخاب می­نماید. در ادامه، شرکت­های موجود در صنایع منتخب با استفاده از روش­های متنوع ارزشگذاری مانند تنزیل جریانات نقدی (DDM)، مدل­های مبتنی بر جریان نقدی آزاد (FCF)، ارزشگذاری نسبی، ارزشگذاری جایگزینی، روش EV/EBIDTA و ترکیبی از روش های نامبرده با در نظرگیری پیش­بینی از وضعیت آتی و اخبار دریافتی از سهم برای تخمین هرچه دقیق­تر سودآوری و ارزندگی شرکت­ها استفاده می­کند تا فرصت­های سرمایه­گذاری با دقت هرچه بیشتری برآورد شود. شرکت تامین سرمایه کاردان صرفا برمبنای تحلیل بنیادی تصمیم­گیری نمی­کند و علاوه بر موارد نامبرده، از ابزارهای تحلیل تکنیکال نیز به عنوان روشی برای تخمین روند قیمت سهم و زمان ورود و خروج مناسب نیز مورد استفاده قرار می­گیرد. انتخاب ارواق بهادار نیز برمبنای تحلیل بنیادی و براساس سود محاسباتی برای هریک نسبت به زمان تا سررسید انتخاب می­شود. دقت شود که پروسه نامبرده با توجه به تنوع و تعدد عوامل تاثیرگذار بر عملکرد شرکت­ها و سرعت بالای تغییر این عوامل، نیاز به بازبینی و به روزرسانی به صورت مداوم تحت نظر کارشناسان متفاوت دارد تا در هر زمان، بهترین گزینه سرمایه­گذاری انتخاب شود. علاوه بر موارد ذکر شده، توجه به این اصل که هر سرمایه گذاری دارای تمایلات، اهداف و ریسک پذیری متفاوتی می­باشد از طرفی و پیچیدگی­ها و ویژگی­های منحصر به فرد بازار سهام مانند هر محیط سرمایه­گذاری از دیگر سو، منجر به راهنمایی هرچه بهتر مشتریان تامین سرمایه کاردان خواهد شد.

ابزارها و منابع اطلاعاتی

درتامین سرمایه کاردان برای مشاوره سرمایه‌گذاری از چندین منبع و ابزار بر پایه وب مانند www.bourseview.com، نرم افزار ره‌اورد نوین، پلتفرم مفید تریدر و ..... استفاده می‌شود. در کنار این ابزارگزارش‌های تحلیلی بنیادی را با نتایج تحلیل تکنیکال و اخبار به عنوان داده ورودی برای تصمیم‌گیری مد نظر قرار می‌دهیم. همچنین کاردان یک سیستم رتبه‌بندی برای سهم‌های بازار سرمایه توسعه داده است که مبنای آن اختلاف ارزش ذاتی سهم و قیمت سهم در بازار است که در وب سایت قابل دسترس است.

انواع اوراق بهادار


– توصیه به خرید، فروش و یا نگهداری انواع اوراق بهادار شامل سهام، اوراق مشارکت، انواع صکوک، ابزارهای بازار پول، واحدهای صندوق‌های مشترک سرمایه‌گذاری، صندوق‌های قابل‌معامله در بورس، صندوق‌های زمین و ساختمان، صندوق‌های پروژه و سایر صندوق‌های سرمایه‌گذاری و نیز معرفی سایر فرصت‌های جذاب سرمایه‌گذاری به مشتریان حقیقی و حقوقی متناسب با اهداف، نیازها، میزان ریسک‌پذیری و سایر ویژگی‌های این مشتریان

کنترل تضاد منافع

قراردادهای مشاوره سرمایه‌گذاری تامین سرمایه کاردان به گونه‌ای منعقد میگردند که منافع شرکت و سرمایه گذار در یک راستا قرار گیرند. با این حال لازم به ذکر است مطابق ماده ۱۴ دستورالعمل تأسیس و فعالیت مشاور سرمایه‌گذاری، در شرایط وجود تضاد منافع بین مشاور سرمایه‌گذاری و مشتری وی، اولویت با منافع مشتری خواهد بود.
همچنین در صورتیکه شرکت تامین سرمایه کاردان یا کارکنان وی در خصوص موضوع مشاوره ذینفع باشند، مطابق ماده ۱۹ دستورالعمل تأسیس و فعالیت مشاور سرمایه‌گذاری، شرکت تامین سرمایه کاردان در صورت اطلاع نسبت به افشای این موارد نیز اقدام خواهد کرد.

سایر الزامات قانونی

منافع حاصل از ارائه خدمات مشاور سرمایه گذاری 
تنها درآمد و منافع  مشاوره‌سرمایه‌گذاری شرکت تامین سرمایه کاردان حاصل از کارمزد دریافتی از مشتریان بابت خدمات مشاور سرمایه‌گذاری می‌باشد و هیچگونه منافع دیگری به واسطه ارائه این خدمات به مشتریان نصیب شرکت نمی‌شود.


کارمزد خدمات و نحوه محاسبه

کلیه کارمزدهای خدمات بر اساس توافقات انجام شده با مشتریان و در چارچوب مصوبات سازمان بورس و اوراق بهادار محاسبه خواهد گردید.

 

بیانیه رفع مسئولیت

کاردان هیچگونه مسئولیتی در رابطه با هرگونه استفاده مستقیم و غیرمستقیم از محتوای این وب سایت که منجر به ضرر برای کسب‌وکارها، از دست دادن درآمد، سود و پس‌انداز مورد انتظار، از دست دادن قرارداد و ارتباطات کسب‌وکاری و از دست دادن شهرت گردد نداشته و همچنین این موضوع در مواردی که مشاوره کاردان به صورت صریح منجر به ضرر احتمالی گردد پابرجا است.

  

  

 

تماس با ما

کاردان آدرس: تهران، خیابان نلسون ماندلا،
خیابان کاج‌آبادی، پلاک ۱۱۴، طبقه سوم

تلفن: ۹۶۶۲۱۱۰۰ - ۰۲۱

ایمیل: info@kardan.ir 

Search