خدمات مشاوره مالی

بهبود ساختار مالی شرکت و استفاده از روش‌‌های تامین مالی مختلف در زمان‌های مناسب، از موارد مهم و اثر گذار بر ادامه فعالیت شرکت‌ها در بلند مدت و ایجاد بیشترین سود و ارزش افزوده برای سهامداران می‌باشد. طی دهه‌های اخیر گسترش و توسعه بازارها و ابزارهای مالی، طیف وسعی از گزینه‌های سرمایه‌گذاری و تامین مالی را پیشروی شرکت‌ها قرار داده که بهره‌برداری و استفاده درست از آنها نیازمند تخصص و تجربه در حوزه‌های مربوط می‌باشد. در این میان نهادهای مالی متخصص در زمینه‌ تامین مالی تبدیل به مهره‌ای کلیدی در ادامه فعالیت و حیات شرکت‌ها شده‌‌اند و مشاوره این نهادها به شرکت‌ها در کلیه تصمیمات مالی موجب رشد پایدار و بلند مدت گردیده است.
از مهمترین تصمیماتی که مدیران و سهامداران شرکت‌ها طی دوره فعالیت اتخاذ می‌نمایند، تصمیمات مربوط به واگذاری سهام به صورت خصوصی و عمومی می‌باشد. در واگذاری خصوصی سهام، نقل و انتقال بین دو شخص حقیقی و یا حقوقی، خارج از ساختار بازار سرمایه می‌باشد و این مدل نقل و انتقال سهام بیشتر در شرکت‌های سهامی خاص و مسئولیت محدود رایج است. واگذاری عمومی سهام نیز معمولا به صورت عرضه سهام در بازار سرمایه صورت می‌پذیرد و ابزاری مناسب جهت تامین مالی و یا خروج سهامداران در شرکت‌های بالغ و توسعه یافته می‌باشد.
شرکت تامین سرمایه کاردان به عنوان یکی از شرکت‌های دارای تمامی مجوزهای سازمان بورس و اوراق بهادار، دارای تخصص و تجربه بالایی در زمینه‌های فوق می‌باشد. واحد خدمات مشاوره مالی کاردان به عنوان یکی از متخصص‌ترین گروه‌های ارائه دهنده خدمات مشاوره مالی در کشور، ارائه بهترین راهکارها در سریعترین زمان را رسالت اصلی خود در خدمت رسانی به مشتریان می‎داند.

خدمات ارائه شده در واحد خدمات مشاوره مالی عبارتند از:
• خدمات ارزش‌گذاری
• خدمات پذیرش و عرضه اولیه شرکت‌ها در بورس و فرابورس
• خدمات ادغام و تملیک