خدمات پذیرش و عرضه اولیه شرکت‌ها در بورس و فرابورس

پذیرش شرکت‌ها در بورس اوراق بهادار مرحله‌ای کلیدی در چرخه عمر بنگاه و نقطه‌ای اساسی برای مسیر رشد شرکت می‌باشد. تامین سرمایه کاردان با در اختیار داشتن مجوزهای مورد نیاز در زمینه مشاوره پذیرش سهام شرکت‌ها، خدمات مورد نیاز شرکت‌های متقاضی پذیرش در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران را ارائه می‌دهد.
برخی از مزایای حضور شرکت‌ها در بازار بورس و فرابورس عبارتند از:
• امکان تامین مالی آسان و ارزان
• افزایش نقدشوندگی سهام
• برخورداری از معافیت مالیات عملکرد
• معرفی شرکت به آحاد جامعه و افزایش اعتبار شرکت
• کشف بازاری قیمت سهام و امکان به ثبت رساندن سهام جهت اخذ تسهیلات
فرآیند پذیرش شرکت‌ها عمدتا شامل بررسی اولیه، جمع‌آوری فرم‌ها و تعهدات مورد نیاز و تهیه امیدنامه پذیرش می‌باشد، پس از آن هیئت پذیرش، تصمیم نهایی مبنی بر پذیرش یا عدم پذیرش شرکت در بورس و یا فرابورس را اتخاذ می‌نمایند.
تامین سرمایه کاردان به پشتوانه سوابق بسیار در این فرآیند مسیر را برای شرکت‌ها تسهیل می‌کند، این ارزش افزوده شامل بررسی اولیه شرایط پذیرش شرکت و ارائه راهکارهای مناسب جهت تسهیل فرآیند پذیرش، همراهی و همکاری با مشتریان از آغاز فرآیند پذیرش تا زمان عرضه اولیه سهام، ارائه راهکار جهت تسریع فرآیند پذیرش، تهیه امیدنامه و مشاوره در خصوص تهیه سایر مدارک مورد نیاز پذیرش می‌باشد.
شرکت تامین سرمایه کاردان دارای سابقه ارائه خدمات مشاوره پذیرش سهام به شرکت‌های فعال در حوزه‌های سرمایه‌گذاری و هلدینگ، نیروگاهی، فولادی، سلولزی و دانش بنیان می‌باشد.